NERELERİ GEZECEĞİZ?

  • SAMSUN ONUR ANITI-GAZİ MÜZESİ-İLK ADIM ANITI- YABANCILAR ÇARŞISI- BANDIRMA VAPURU
  • ORDU BOZTEPE TELEFERİK
  • TRABZON AYASOFYA MÜZESİ-ATATÜRK KÖŞKÜ-MAÇKA ALTINDERE MİLLİ PARKLARI-SÜMELA MANASTIRI-UZUNGÖL
  • BATUM PIAZZA MEYDANI-EUROPA MEYDANI-POSEIDON MEYDANI-ALİ VE NİNO HEYKELİ-
  • RİZE AYDER YAYLASI- ZİL KALE- ZİPLİNE
  • SİNOP SİNOP TARİHİ CEZAEVİ- HAMSİLOS KOYU- SAHİL YÜRÜYÜŞÜ
KALKIŞ/DÖNÜŞ KONUMU Denizli
TUR TARİHLERİ 23 MART – 30 MART – 6 NİSAN – 13 NİSAN 2020
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
Ulaşım
4 Gece Konaklama

10014 Numaralı TÜRSAB Belgesi
Otellerde Sabah Kahvaltıları ve Akşam Yemekleri
Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
Araç İçi ikram
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Tüm Öğle Yemekleri
Müze ve örenyeri girişleri
Kişisel harcamalarınız
Rafting , Ziplayn , Teleferik
Zilkale Servisler

PEŞİN : 1150 TL
TAKSİTLİ : 1250 TL

 

KONTENJAN 40 KİŞİ İLE SINIRLIDIR !

NOT:   Batum sınır kapısından geçebilmek için 18 Yaşından küçük katılımcılarımızın yanında ailesinden birisi dahi olmayacaksa tur öncesinde Noter imzalı belge getirmesi gereklidir.

NOT: Batum girişinde problem yaşamamak için T.C Kimlik belgenizi yenilemeniz rica olunur.

☎️ Detaylı Bilgi ve İletişim: 0532 066 8176 (Online whatsapp)

►► Program zamanlamasında Hava , yol v.b. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir

1.Gün
  • Onur anıtı
  • Gazi müzesi
  • İlk adım anıtı
  • Yabancılar Çarşısı
  • Bandırma Vapuru
  • Öğle yemeği
  • Ordu Boztepe Teleferik (extra)
  • Ordu Konaklama
2.Gün

Ordu’daki otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra;

  • Trabzon Ayasofya Müzesi
  • Saray Gümüş’te telkâri sanatı tanıtımı
  • Atatürk Köşkü
  • Maçka Altındere Milli parkı
  • Sümela Manastırı
  • Uzungöl
  • Rize Gürçay fabrikası
  • Rize konaklama
3.Gün

Rize’deki otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra;

  • 07:00 hareketle Batum’a giriş
  • Rehber eşliğinde yürüyüş
  • Piazza Meydanı
  • Europa Meydanı
  • Media Heykeli
  • Poseidon Meydanı Bambu Ormanları
  • Ali ve Nino Heykeli
  • Ayder Yaylası
  • Ayder Konaklama
4.Gün

Rize’deki otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra;

  • Zil Kale
  • Palovit Şelaleri (extra)
  • Şenyuva Film Köyü Ziyareti (extra)
  • Zipline (extra)
  • Sürmene/ Akçaabat menülü öğle yemeği (Extra)
  • Samsun Konaklama
5.Gün
  • Sinop Tarihi Cezaevi
  • Hamsilos Koyu
  • Sahil Yürüyüşü
6.Gün

11:00 dolaylarında Denizli’de oluyoruz.

►► Program zamanlamasında Hava , yol v.b.gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.